Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

Distribuiţi | 

Articol Despre Forum! :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
TheParkour
Membru Forum Animalutze

Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 20

MesajSubiect: Articol Despre Forum! :D   Lun Dec 12, 2011 1:02 pm

Deoarece imi place sa vorbesc pe acest forum cu voi dragi iubitori de animale, si cerand acceptul dl. ADMIN pe chat al acestui forum (pentru creearea unui articol despre acest forum), am creat pe blogul meu despre ANIMALE, un articol despre acest forum, pe care il puteti accesa, accesand acest link:
http://iubesc-animalele.blogspot.com/2011/12/animalutzeforumerro-un-forum-despre.html
MULTUMESC, SI VA DOREC CRACIUN FERICIT.
santa
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
yoana
MODERATOR FORUM

Data de inscriere : 07/06/2010

MesajSubiect: Re: Articol Despre Forum! :D   Lun Dec 12, 2011 3:20 pm

cat este de vizitat blogul tau, ca sa foloseasca cu ceva forumului nostru !??... Wink ori...poate invers !?...iti faci cunoscut blogul pe forumul nostru !?? hehehe...indiferent insa cum ar sta treaba, e interesant cum un pusti, face ceea ce ii este in putere, in folosul animalelor .....si asta e laudabil...violeta avea o vorba "noi suntem prezentul, VOI sunteti viitorul"...si eu il vad un pic mai roz, privindu-va pe voi !

pe forum sunt , dupa cum poate stii deja, multi pusti si pustoaice ! Very Happy --asa imi place mie sa le spun-- inimosi, implicati, plini de viata...din viata lor, ne mai "invoiosim" si noi...voi sunteti cei care dati inima si culoare, cu entuziasmul vostru adolescentin ...Protectia Animalelor are nevoie de voi !

PS cat priveste greselile gramaticale.... îîîîîh !!!
Sus In jos
TheParkour
Membru Forum Animalutze

Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Articol Despre Forum! :D   Lun Dec 12, 2011 3:25 pm

yoana a scris:

cat este de vizitat blogul tau, ca sa foloseasca cu ceva forumului nostru !??... Wink ori...poate invers !?...iti faci cunoscut blogul pe forumul nostru !?? hehehe...indiferent insa cum ar sta treaba, e interesant cum un pusti, face ceea ce ii este in putere, in folosul animalelor .....si asta e laudabil...violeta avea o vorba "noi suntem prezentul, VOI sunteti viitorul"...si eu il vad un pic mai roz, privindu-va pe voi !

pe forum sunt , dupa cum poate stii deja, multi pusti si pustoaice ! Very Happy --asa imi place mie sa le spun-- inimosi, implicati, plini de viata...din viata lor, ne mai "invoiosim" si noi...voi sunteti cei care dati inima si culoare, cu entuziasmul vostru adolescentin ...Protectia Animalelor are nevoie de voi !

PS cat priveste greselile gramaticale.... îîîîîh !!!
Nu am vrut sa i fac reclama blogului pe forum, eu doar am postat un articol despre acest forum deoarece am vrut sa postez pe blog despre ceea ce imi place, si sa vb despre acest forum.
Daca va supara cu ceva acest subiect, rog un moderator sau un admin sa stearga acest mesaj.
NU AM VRUT SA FAC RECLAMA LA BLOG.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Articol Despre Forum! :D   

Sus In jos

Articol Despre Forum! :D
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CATEVA CUVINTE DESPRE NOI.... O SCURTA DESCRIERE
» Despre biciclete
» itinerar de vacanta in crimeea!
» Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)
» Tillandsia cyanea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Protectia Animalelor  :: Diverse-
Mergi direct la: